///Om La petite Suzette///

 La petite Suzette- fluffy skirts that all girls and their moms love. This brand was established in Denmark by one Mum of three who wanted to make her own business. All started when her little girl, a passionate dancer, got a perfect pink fluffy skirt on her fourth birthday. The little girl was very excited about the present and did not want to take her skirt off at any time. She wore it to school every day, and every day some Mums would ask about the skirt as all her classmates wanted to have it too. And the idea was born.

The design of the skirts was inspired by the Danish romantic fashion and also by a multicultural environment of international school. Our goal was to make the skirts wearable on any occasion and any weather. They are light and very easy to maintain. Later on as the brand became more and more popular, we have added a collection of adult sizes, either for Mums who like to wear the same style as their daughters, or anyone who is not afraid of some extravagance. Not to forget about the retro style lovers.

La petite Suzette skirts are available in sizes from 1 year to adult size. They all have adjustable waist, so they always fit. They are made of weightless nylon chiffon combined with elastic matte satin. We offer a wide range of colors from baby pink, raspberry red to dark gray or black. Princess or a Rock star- everyone will find the right color. Our skirts can be worn anywhere. To parties, weddings, theater, but also every day to kindergarten or school. And it is so easy to wear them. You can combine them with T-shirts, sweaters, leather or denim jackets, sneakers, ballerina shoes or rain boots. Only you must not mind that you will attract attention!

 Our skirts are a 100% success birthday or christmass present.

   

/// 

La petite Suzette er et originalt dansk mærke for strutskørter. Kvalitetsstof og præcis fremstilling er yderst vigtig for os. Sammen med andre detaljer, som hurtig levering, gaveindpakning og små gaver, som vi gerne vil overraske jeres små med, vil vi gerne gøre din shopping til en ultimativ oplevelse. Alle vores produkter er på lager, så vi kan sikre at du får din bestilling i løbet af et par dage.

 

Virksomheden blev grundlagt i december 2012 og vi er meget glade for at se at antallet af kunder vokser.

 

 

 

Detaljer om La petite Suzette:

 

///

La petite Suzette- to jsou nadýchané sukýnky, které milují holčičky i jejich maminky. Vznikla v Dánsku a stojí za ní maminka malé holčičky, velké tanečnice, která dostala k čtvrtým narozeninám růžovou baletní sukýnku. Holčička byla z dárku velmi nadšená a sukýnku nechtěla vůbec sundat. Nosila ji každý den do školy, kde sklízela obdivné pohledy spolužaček  z různých koutů světa. Všechny chtěly takovou. A nápad byl na světě. Vznikla značka sukýnek inspirovaná dánskou romantickou módou a zároveň multikulturním prostředím mezinárodní školy. Sukýnky jsme navrhli tak, aby byly jednoduché, nositelné každý den a snadno udržovatelné i v dánském počasí. Postupně jsme doplnili kolekci dětských velikostí o dospělé, určené maminkám, které se rády sladí se svými dcerkami, nebo komukoli, komu není proti mysli trocha extravagance. Na své si přijdou i milovnice retro stylu.

Sukýnky La petite Suzette jsou k dostání ve velikostech od  1 roku po dospělou uni velikost. Jsou nastavitelné v pase, takže vždy padnou jako ulité. Ušité jsou z lehoučkého nylonového šifonu kombinovaného v pase s elastickým saténem. V nabídce je celá škála barev od světlounce růžové, malinově červené až po tmavě šedou či černou. Tu svou si u nás vybere princezna i rockerka.

Naše sukýnky můžete nosit kamkoli i kdykoli. Na párty, na svatby, do divadla, ale i každý den do školky či do školy. A hodí se snad ke každému stylu. Kombinovat je můžete s tričky, svetříky, koženými ši denimovámi topy, teniskami, balerínkami ale i holínkami. Jen vám nesmí vadit, že budete poutat pozornost! Sukýnky La petite Suzette jsou originálním dárkem, kterým zaručeně potěšíte malou i velkou oslavenkyni.

Značka La petite Suzette se stala rychle populární ve Skandinávii, ale velmi oblíbená je i na Slovensku, kde se úspěšně prodává i v kamenných obchodech. Věříme, že stejně zaujme i české milovnice sukýnek.

Tabulka velikostí

///